17  Wisła Puławy 8 2
 18  Górnik Wałbrzych 8 1
» Urodziny Marka Krotofila i Kamila Tomiuka
Administrator dnia wrzesień 16 2014 11:20:48
Urodziny W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzą dwaj nasi zawodnicy - Marek Krotofil oraz Kamil Tomiuk. Z tej okazji obu Panom składamy najlepsze życzenia! Dużo zdrowia, szczęścia, radości oraz satysfakcji z gry dla rybnickiej drużyny! 100 lat!
41 czytań
» Wyniki grup młodzieżowych
Administrator dnia wrzesień 15 2014 12:40:08
MłodzieżI liga Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych
KS Energetyk ROW Rybnik - Piast Gliwice 2:1 (0:0)

II liga Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych
Rozwój Katowice - KS Energetyk ROW Rybnik 0:8 (0:4)

II liga Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych
KS Energetyk ROW Rybnik - MKP Odra Centrum Wodzisław 0:3

III liga Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych
MKP Odra Centrum Wodzisław - KS Energetyk ROW Rybnik 5:0 (2:0)

» Rezerwy nadal niepokonane
Administrator dnia wrzesień 15 2014 11:02:33
ROW II WielopoleKS Energetyk ROW II Rybnik - Orzeł Mokre 2:0 (2:0)

W meczu 7 kolejki klasy okręgowej rezerwy ROWu pokonały Orłów z Mokrego 2:0 po dwóch bramkach Michała Bedronki. Drużyna trenera Widawskiego od początku sezonu jest niepokonana! Zajmuje pewne 1 miejsce w ligowej tabeli z 21 punktami na koncie.

» Wisła nam nie straszna - kolejne 3 punkty na koncie rybniczan!
Administrator dnia wrzesień 12 2014 21:22:10
Wyniki KS Energetyk ROW Rybnik – KS Wisła Puławy 3:0 (0:0)

W meczu 8 kolejki ROW Rybnik pewnie wygrał na rybnickim stadionie z Wisłą Puławy 3:0. Pogoda w Rybniku nie rozpieszczała ani widzów, ani zawodników, którzy w angielskiej aurze walczyli na murawie. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Rybniczanie mieli swoje okazje, ale niestety żadna nie zakończyła się zdobyciem bramki.
» Kolejny cel – 3 punkty z Wisłą Puławy
Administrator dnia wrzesień 11 2014 12:45:58
Zapowiedź Po 10 dniach przerwy rybnicka drużyna wraca do gry! Jutro o godzinie 18:30 podejmie drużynę Wisły Puławy na stadionie w Rybniku. Celem na jutro są 3 punkty!

Po wygranej w Wałbrzychu z tamtejszym Górnikiem 3:0 drużyna trenera Prasoła miała aż 10 dni przerwy. Czas ten został wykorzystany na regenerację i przygotowanie do podjęcia jutrzejszego rywala. Nasz jutrzejszy przeciwnik zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z 2 punktami na koncie. Puławianie zaliczyli pięć porażek i zremisowali dwa spotkania, w tym ostatni mecz z Siarką Tarnobrzeg 1:1 przed swoją publicznością.
» ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W VI PIŁKARSKIM TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Administrator dnia wrzesień 08 2014 12:48:00
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W VI PIŁKARSKIM TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA RYBNIK ADAMA FUDALEGO ORAZ POSŁA NA SEJM RP I PREZESA KS ENERGETYK ROW GRZEGORZA JANIKA

Organizator: Zespół Szkół nr 3 w Rybniku oraz KS Energetyk ROW Rybnik
Termin: 16.09 i 17.09.2014 (rozgrywki grupowe – przewidywane są dwie grupy, każda grupa rozgrywa swoje mecze jednego dnia)
22.09.2014 (mecze półfinałowe i finałowe)
Uwaga! Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w przerwie meczu o mistrzostwo II ligi zespołu seniorów KS Energetyk ROW na stadionie MOSiR w Rybniku
Administrator dnia wrzesień 08 2014 12:35:23
GKS Katowice - KS Energetyk ROW Rybnik 1:2 (1:2)

Skład: Jabłonka, Markiefka, Orzeł, Grabiec, Groborz, Bugdoł, Spratek, Gorzawski (87' Sikora), Stebel (90' Szymura), Kalita (78' Kręcisz), Balon (60' Drozdowski)
Bramki: 20' Balon, 43' Spratek z rzutu karnego

» Hat-trick Bałuszyńskiego
Administrator dnia wrzesień 08 2014 11:49:15
ROW II WielopoleKS Sokół Orzesze - KS Energetyk ROW II Rybnik 0:3 (0:3)

W 6 kolejce klasy okręgowej rezerwy ROWu pokonują 3:0 drużynę Sokoła Orzesze. Wszystkie gole w tym spotkaniu zdobył Łukasz Bałuszyński. Drużyna trenera Widawskiego z 18 punktamki na koncie prowadzi w tabeli.

» Urodziny trenera Widawskiego
Administrator dnia wrzesień 07 2014 09:15:00
Urodziny Wszystkiego najlepszego dla trenera Dariusza Widawskiego, który dzisiaj obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji życzymy mu wiele zdrowia, szczęścia i energii, której potrzeba w pracy z rybnicką młodzieżą. Sto lat Panie trenerze!
101 czytań
» Wszystkiego najlepszego!!!
Administrator dnia wrzesień 06 2014 08:45:00
Urodziny Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Dyrektor Klubu Pan Henryk Frystacki oraz nasz zawodnik Petar Borovićanin. Z tej okazji obu Panom cała społeczność Klubu Sportowego składa najlepsze życzenia! Dużo zdrowia, szczęścia i radości oraz wszystkiego tego co najlepsze.

Administrator dnia wrzesień 05 2014 14:24:08
ZapowiedźJutro o godzinie 16:30 rezerwy udają się do Orzesza by tam zmierzyć się z drużyną Sokoła w meczu 6 kolejki grupy okręgowej. Nasz przeciwnik ma na koncie 2 punkty, a w ostatnim spotkaniu zremisował 0:0 na wyjeździe z drużyną Buk Rudy Wielkie.
W minionym tygodniu nasza II drużyna odpadła z rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu przegrywając z Rymerem Rybnik 2:1.
116 czytań
Strona 1 z 220 1 2 3 4 > >>

KARNETY NA MECZE W SEZONIE 2014/2015!

Karnety obowiązują na mecze II ligi oraz mecze Pucharu Polski rozgrywane przez KS Energetyk ROW Rybnik w roli gospodarza na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72. Osoby chętne do kupna karnetu prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru pesel, rodzaju karnetu (ulgowy/zwykły), numeru kontaktowego mailowo na adres bilety@energetykrow.rybnik.pl. Karnety będą do odbioru w siedzibie klubu lub w przed meczem w kasie przy bramie wjazdowej od strony „parku maszyn”.

Ceny karnetów:
• karnet loża - 420 zł
• karnet trybuna kryta - 280 zł
• karnet zwykły - 140 zł
• karnet ulgowy - 55 zł

Nie stój w kolejkach przed meczem - kup karnet już dziś i zaoszczędź czas i pieniądze!
W linku poniżej do pobrania wnioski o akredytacje jednorazowe dla mediów na mecze Energetyka ROW Rybnik. Wnioski na mecze rozgrywane w piątki prosimy wysyłać do czwartku poprzedzającego mecz, do godz. 14:00, a wnioski na mecze sobotnie i niedzielne - do piątku, również do godz. 14:00.

Wnioski prosimy przesyłać na adres: media@energetykrow.rybnik.pl.