18  Wisła Puławy 6 1
» Wysokie zwycięstwo rezerw
Administrator dnia wrzesień 01 2014 12:08:53
ROW II WielopoleKS Energetyk ROW II Rybnik - KS Czarni Pyskowice 8:1 (6:1)

We wczorajszym meczu klasy okręgowej rezerwy ROWu wysoko pokonały drużynę z Pyskowic aż 8:1. Kibice mogli oglądać grad bramek. Po 5 kolejkach drużyna trenera Widawskiego jest niepokonana i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z kompletem 15 punktów.

» Wszystkiego najlepszego!
Administrator dnia sierpień 31 2014 18:51:00
Urodziny Dziś swoje urodziny obchodzi nasz młody obrońca - Dawid Gojny, z tej okazji cała klubowa społeczność składa mu najlepsze życzenia! Dużo zdrowia, radości i uśmiechu na twarzy oraz satysfakcji z gr dla zielono-czarnej rodziny! Wszystkiego najlepszego Dawid!
21 czytań
» Pewne zwycięstwo ze Stalą Stalowa Wola!
Administrator dnia sierpień 30 2014 21:42:36
Wyniki KS Energetyk ROW Rybnik – Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)

W 6 kolejce II ligi ROW pewnie wygrywa ze Stalą Stalowa Wola 2:0 po bramkach Dawida Jarki oraz Grzegorza Fonfary. Drużyna nie zawiodła kibiców dokładając 3 punkty do ligowego dorobku i prezentując ciekawą grę.
» Gdzie i z kim zagrają nasze drużyny w nadchodzący weekend?

Administrator dnia sierpień 29 2014 11:57:43
MłodzieżKS Energetyk ROW Rybnik - MOSiR Jastrzębie 1:1 (0:1)

I liga Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych remisuje z drużyną MOSiRu Jastrzębie 1:1. Bramkę dla rybniczan strzelił w końcówce spotkania Dawid Grabiec tym samym ratując punkt dla ROWu.

Skład ROWu: Jabłonka, Groborz, Grabiec, Orzeł (80' Sikora), Bugdoł (68' Drozdowski), Spratek, Stebel, Szymura (53' Gorzawski), Kalita (80' Kręcisz), Balon, Kowalczyk
34 czytań
» Rezerwy wygrywają kolejny mecz!
Administrator dnia sierpień 28 2014 14:10:04
ROW II WielopoleŁTS Łabędy – KS Energetyk ROW II Rybnik 0:0 (0:1)

W meczu 4 kolejki ligi okręgowej drużyna trenera Widawskiego wygrywa w Łabędach 1:0 po bramce Jana Janika, który bez problemu wykorzystał rzut karny podyktowany przez sędziego spotkania po faulu na Rolandzie Buchale.
» ROW Rybnik przegrywa ze Zniczem
Administrator dnia sierpień 27 2014 22:06:39
Wyniki KS Energetyk ROW Rybnik – Znicz Pruszków 1:2 (0:0)

Dziś emocji w Rybniku nie brakowało! Pierwsza połowa meczu upłynęła bardzo spokojnie z lekką przewagą zespołu trenera Prasoła. Jednak w ciągu pierwszych 45 minut nie padła żadna bramka. Druga połowa rozpoczęła się nieciekawie dla gospodarzy. W 46 minucie meczu sędzia spotkania podyktował rzut karny dla drużyny gości i ukarał Daniela Kajzera czerwoną kartką. Chwilę później w bramce stanął Oskar Rybicki, który „z biegu” obronił rzut karny!
» Wyjazd do Łabęd
Administrator dnia sierpień 26 2014 16:48:54
ROW II WielopoleJuż jutro rezerwy ROWu zmierzą się w meczu wyjazdowym z drużyną ŁTS Łabędy w ramach czwartej kolejki ligi okręgowej. ROW II ma na swoim koncie komplet punktów po ostatnim zwycięstwie z LKSem Nędza 2:0. Początek jutrzejszego spotkania na boisku w Łabędach o godzinie 17:30.
40 czytań
» Wyniki grup młodzieżowych
Administrator dnia sierpień 26 2014 11:18:28
MłodzieżI liga Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych
Stradom Częstochowa - KS Energetyk ROW Rybnik 1:4 (0:2)

II liga Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych
Górnik Zabrze - KS Energetyk ROW Rybnik 1:1

więcej w rozwinięciu newsa
» Kolejne zwycięstwo rezerw
Administrator dnia sierpień 25 2014 09:52:44
ROW II WielopoleKS Energetyk ROW Rybnik – LKS Nędza 2:0 (2:0)

W trzeciej kolejce ligi okręgowej rezerwy ROWu pewnie ograły LKS Nędza 2:0, tym samym mają na koncie pełną pulę punktów. Bramki w tym meczu strzelali - Łukasz Bałuszyński z rzutu karnego oraz Mateusz Sitnik.

Skład ROWu II:
Tomiuk, Janik, Bedronka, Suchanek, Popiela, Staniczek (60' Adamczyk), Gródek, Sitnik (90' Kozik), Neuman, Bałuszyński (85' Tecler), Buchała (80' Drozdowski)
49 czytań
» Punkt wraca do Rybnika - remis w Tarnobrzegu
Administrator dnia sierpień 23 2014 19:44:00
Wyniki Siarka Tarnobrzeg - KS Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:0)

Mecz czwartej kolejki II ligi za nami. Z Tarnobrzegu do Rybnika po walecznym spotkaniu wraca punkt. Bramkę dla ROWu zdobył Michał Płonka - to już trzecia bramka Michała w tym sezonie, a dla naszej drużyny trzeci remis w lidze.

Administrator dnia sierpień 22 2014 12:04:51
Urodziny Dzisiaj soje urodziny obchodzi Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Pan Rudolf Bugdoł. Z tej okazji życzymy wiele zdrowia, radości i pozytywnych emocji zwłaszcza związanych z ukochaną przez Pana Prezesa futbolówką! Życzymy również wiele sił i cierpliwości potrzebnej w przewodzeniu śląskiej piłki! Wszystkiego co najlepsze!

50 czytań
Strona 1 z 219 1 2 3 4 > >>

KARNETY NA MECZE W SEZONIE 2014/2015!

Karnety obowiązują na mecze II ligi oraz mecze Pucharu Polski rozgrywane przez KS Energetyk ROW Rybnik w roli gospodarza na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72. Osoby chętne do kupna karnetu prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru pesel, rodzaju karnetu (ulgowy/zwykły), numeru kontaktowego mailowo na adres bilety@energetykrow.rybnik.pl. Karnety będą do odbioru w siedzibie klubu lub w przed meczem w kasie przy bramie wjazdowej od strony „parku maszyn”.

Ceny karnetów:
• karnet loża - 420 zł
• karnet trybuna kryta - 280 zł
• karnet zwykły - 140 zł
• karnet ulgowy - 55 zł

Nie stój w kolejkach przed meczem - kup karnet już dziś i zaoszczędź czas i pieniądze!
W linku poniżej do pobrania wnioski o akredytacje jednorazowe dla mediów na mecze Energetyka ROW Rybnik. Wnioski na mecze rozgrywane w piątki prosimy wysyłać do czwartku poprzedzającego mecz, do godz. 14:00, a wnioski na mecze sobotnie i niedzielne - do piątku, również do godz. 14:00.

Wnioski prosimy przesyłać na adres: media@energetykrow.rybnik.pl.