1.  MKS Kluczbork 34 59
2.  Zagłębie Sosnowiec 34 58
3.  Rozwój Katowice 34 57
4.  Raków Częstochowa 34 57
5.  Energetyk ROW Rybnik 34 56
6.  Błękitni Stargard Szczeciński 34 55
7.  Stal Stalowa Wola 34 54
8.  Stal Mielec 34 52
9.  Znicz Pruszków 34 46
10.  Nadwiœlan Góra 34 45
11.  Legionovia Legionowo 34 42
12.  Siarka Tarnobrzeg 34 41
13.  Wisła Puławy 34 39
14.  Okocimski KS Brzesko 34 39
15.  Puszcza Niepołomice 34 36
16.  Kotwica Kołobrzeg 34 35
17.  Górnik Wałbrzych 34 30
18.  Limanovia Limanowa 34 27
Wyniki - sezon 2012/2013
Kolejka 1 - 4-5 sierpnia:
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 0:2
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1:0
Bytovia Bytów - Górnik Wałbrzych 2:1
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin 2:2
MKS Oława - Tur Turek 1:1
MKS Kluczbork - Energetyk ROW Rybnik 0:1

Kolejka 2 - 15 sierpnia:
Chojniczanka Chojnice - ROW Rybnik 2:3
Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork 2:1
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 0:2
Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów 2:4
Tur Turek - Calisia Kalisz 1:1
Elana Toruń - MKS Oława 0:0
KS Polkowice - Lech Rypin 1:2
Jarota Jarocin - Rozwój Katowice 0:0
Zagłębie Sosnowiec - Gryf Wejherowo 1:1

Kolejka 3 - 18- 19 sierpnia:
Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice 0:0
Lech Rypin - Jarota Jarocin 2:0
Chrobry Głogów - Tur Turek 2:1
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych 2:0
MKS Oława - KS Polkowice 1:3
Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice 0:0
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa 3:4
Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice 1:3

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia:
Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa - Energetyk ROW Rybnik 1:0
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork 1:1
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 1:0
Elana Toruń - Chrobry Głogów 0:0
Tur Turek - Bytovia Bytów 0:3
Jarota Jarocin - MKS Oława 0:1
Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin 0:1
KS Polkowice - Calisia Kalisz 0:1

Kolejka 5 - 1-2 września:
Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2
Lech Rypin - Gryf Wejherowo 2:2
MKS Oława - Zagłębie Sosnowiec 1:3
Calisia Kalisz - Jarota Jarocin 1:0
Chrobry Głogów - KS Polkowice 1:3
Bytovia Bytów - Elana Toruń 3:0
MKS Kluczbork - Tur Turek 0:1
Energetyk ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice 0:0
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa 0:1

Kolejka 6 - 8-9 września:
Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych 0:1
tur Turek - Energetyk ROW Rybnik 1:2
Elana Toruń - MKS Kluczbork 0:4
KS Polkowice - Bytovia Bytów 0:1
Jarota Jarocin - Chrobry Głogów 0:1
Zagłębie Sosnowiec - Calisia Kalisz 0:1
Gryf Wejherowo - MKS Oława 0:0
Rozwój Katowice - Lech Rypin 0:1
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa -

7. kolejka (15-16 września):
Lech Rypin - Chojniczanka Chojnice 1:3
MKS Oława - Rozwój Katowice 2:1
Calisia Kalisz - Gryf Wejherowo 2:1
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1:0
Energetyk ROW Rybnik - Elana Toruń 3:0
Górnik Wałbrzych - Tur Turek 1:0
MKS Kluczbork - KS Polkowice 5:2
Raków Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:3
Bytovia Bytów - Jarota Jarocin 1:3

8. kolejka (19 września):
Chojniczanka Chojnice - Ruch Zdzieszowice 2:0
Tur Turek - Raków Częstochowa 2:0
Elana Toruń - Górnik Wałbrzych 0:3
Rozwój Katowice - Calisia Kalisz 0:0
Lech Rypin - MKS Oława 3:2
Jarota Jarocin - MKS Kluczbork 1:1
Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 0:1
Gryf Wejherowo - Chrobry Głogów 1:0
KS Polkowice - Energetyk ROW Rybnik 4:0

Kolejka 9 (22-23 września):
Energetyk ROW Rybnik - Jarota Jarocin 2:1
MKS Oława - Chojniczanka Chojnice 1:4
Calisia Kalisz - Lech Rypin 1:5
Chrobry Głogów - Rozwój Katowice
Raków Częstochowa - Elana Toruń 2:0
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo 4:0
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 2:2
Górnik Wałbrzych - KS Polkowice 0:0
Ruch Zdzieszowice - Tur Turek 0:2

Kolejka 10 (29-30 września)
Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik 4:1
KS Polkowice - Raków Częstochowa 0:2
Rozwój Katowice - Bytovia Bytów 1:1
Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork 1:4
Lech Rypin - Chrobry Głogów 0:0
MKS Oława - Calisa Kalisz 1:2
Chojniczanka Chojnice - Tur Turek 3:1
Jarota Jarocin - Górnik Wałbrzych 2:1
Elana Toruń - Ruch Zdzieszowice 1:1

Kolejka 11 (6-7 października)
Energetyk ROW Rybnik - Gryf Wejherowo 2:0
Chrobry Głogów - MKS Oława 2:2
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0
Tur Turek - Elana Toruń 2:0
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice 0:5
Calisa Kalisz - Chojniczanka Chojnice 1:0
Raków Częstochowa - Jarota Jarocin 1:1
Bytovia Bytów - Lech Rypin 2:3

Kolejka 12 (13-14 października)
Rozwój Katowice - Energetyk ROW Rybnik 2:2
Lech Rypin - MKS Kluczbork 0:3
MKS Oława - Bytovia Bytów 1:1
Chojniczanka Chojnice - Elana Toruń 1:0
Calisia Kalisz - Chrobry Głogów 0:1
Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice 0:0
Gryf Wejherowo - Górnik Wałbrzych 1:0
KS Polkowice - Tur Turek 1:0
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 1:0

Kolejka 13 (19-20 października)
Energetyk ROW Rybnik - Lech Rypin 4:0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 0:2
Tur Turek - Jarota Jarocin 1:0
Elana Toruń - KS Polkowice 0:2
Górnik Wałbrzych - Rozwój Katowice 1:0
Raków Częstochowa - Gryf Wejherowo 1:1
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Bytovia Bytów - Calisia Kalisz 0:0
MKS Kluczbork - MKS Oława 0:1

Kolejka 14 (13-14 października)
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 2:2
Chojniczanka Chojnice - KS Polkowice 3:0
Lech Rypin - Górnik Wałbrzych 0:3
MKS Oława - Energetyk ROW Rybnik 2:3
Jarota Jarocin - Elana Toruń 1:0
Calisia Kalisz - MKS Kluczbork 0:2
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa 4:2
Zagłębie Sosnowiec - Tur Turek 0:1
Gryf Wejherowo - Ruch Zdzieszowice 2:2

Kolejka 15 (3-4 listopada)
Energetyk ROW Rybnik - Calisia Kalisz 3:1
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 3:2
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów 2:0
Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec 2:0
Górnik Wałbrzych - MKS Oława 2:0
Raków Częstochowa - Lech Rypin 5:0
Ruch Zdzieszowice - Rozwój Katowice 3:4
Tur Turek - Gryf Wejherowo
KS Polkowice - Jarota Jarocin 2:1

Kolejka 16 (9-11 listopada)
Chrobry Głogów – Energetyk ROW Rybnik 1:1
Calisia Kalisz – Górnik Wałbrzych 1:1
Bytovia Bytów – MKS Kluczbork 1:1
Rozwój Katowice – Tur Turek 0:1
Lech Rypin – Ruch Zdzieszowice 2:3
Chojniczanka Chojnice – Jarota Jarocin 2:0
Zagłębie Sosnowiec – KS Polkowice 0:1
Gryf Wejherowo – Elana Toruń
MKS Oława – Raków Częstochowa 1:3

Kolejka 17 (16-18 listopada)
Energetyk ROW Rybnik - Bytovia Bytów 0:0
Tur Turek - Lech Rypin 0:1
Ruch Zdzieszowice - Moto-Jelcz Oława 1:2
Elana Toruń - Rozwój Katowice 0:0
KS Polkowice - Gryf Wejherowo 1:1
Raków Częstochowa - Calisia Kalisz 4:0
MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice 0:0
Górnik Wałbrzych - Chrobry Głogów 3:0
Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec 0:4

Kolejka 18 (9-10 marca)
Energetyk ROW Rybnik - MKS Kluczbork 1:0
Rozwój Katowice - KS Polkowice 4:1
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2:0
Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo 1:1
Tur Turek - Moto-Jelcz Oława -:-
Górnik Wałbrzych - Bytovia Bytów 0:2
Calisia Kalisz - Ruch Zdzieszowice -:-
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2:1
Elana Toruń - Lech Rypin 3:0

Kolejka 19 (16-17 marca)
Chrobry Głogów - Ruch Zdzieszowice 2:0
MKS Kluczbork - Górnik Wałbrzych -:-
Energetyk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice 3:0
Rozwój Katowice - Jarota Jarocin 2:0
Calisia Kalisz - Tur Turek -:-
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1:0
Moto-Jelcz Oława - Elana Toruń 0:0
Gryf Wejherowo - Zagłębie Sosnowiec 0:3
Lech Rypin - KS Polkowice 0:3

Kolejka 20 (23-24 marca)
Górnik Wałbrzych - Energetyk ROW Rybnik -:-
Elana Toruń - Calisia Kalisz 0:2
Tur Turek - Chrobry Głogów -:-
Chojniczanka Chojnice - Gryf Wejherowo -:-
Ruch Zdzieszowice - Bytovia Bytów 1:2
Raków Częstochowa - MKS Kluczbork -:-
Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec -:-
KS Polkowice - Moto-Jelcz Oława 1:1
Jarota Jarocin - Lech Rypin 3:0

Kolejka 21 (21-30 marca)
Bytovia Bytów - Tur Turek 2:0
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 1:1
Górnik Wałbrzych - Chojniczanka Chojnice 2:1
Chrobry Głogów - Elana Toruń 1:0
MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice 1:2
Energetyk ROW Rybnik - Raków Częstochowa 5:0
Moto-Jelcz Oława - Jarota Jarocin 1:2
Calisia Kalisz - KS Polkowice -:-
Lech Rypin - Zagłębie Sosnowiec 0:3

Kolejka 22 (6-7 kwietnia)
Elana Toruń - Bytovia Bytów 2:1
Jarota Jarocin - Calisia Kalisz -:-
Raków Częstochowa - Górnik Wałbrzych -:-
Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik -:-
Chojniczanka Chojnice - Rozwój Katowice 2:0
Zagłębie Sosnowiec - Moto-Jelcz Oława -:-
Tur Turek - MKS Kluczbork -:-
KS Polkowice - Chrobry Głogów 2:1
Gryf Wejherowo - Lech Rypin3:0

Kolejka 23 (13-14 kwietnia)
Energetyk ROW Rybnik - Tur Turek 5:0
Chrobry Głogów - Jarota Jarocin 1:1
Bytovia Bytów - KS Polkowice 1:2
Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 1:2
Moto-Jelcz Oława - Gryf Wejherowo 1:3
Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice 0:0
MKS Kluczbork - Elana Toruń 1:0
Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec 1:3
Lech Rypin - Rozwój Katowice 0:3

Kolejka 24 (20-21 kwietnia)
Elana Toruń - Energetyk ROW Rybnik 1:1
Tur Turek - Górnik Wałbrzych 3:0
Ruch Zdzieszowice - Raków Częstochowa 1:1
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 0:0
Rozwój Katowice - Moto-Jelcz Oława 2:1
KS Polkowice - MKS Kluczbork 0:1
Gryf Wejherowo - Calisia Kalisz 0:1
Chojniczanka Chojnice - Lech Rypin 3:0
Jarota Jarocin - Bytovia Bytów 1:2

Kolejka 25 (24 kwietnia)
Ruch Zdzieszowice - Chojniczanka Chojnice
MKS Kluczbork - Jarota Jarocin
Raków Częstochowa - Tur Turek
Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Wałbrzych - Elana Toruń
Chrobry Głogów - Gryf Wejherowo
Energetyk ROW Rybnik - KS Polkowice
Calisia Kalisz - Rozwój Katowice
Moto-Jelcz Oława - Lech Rypin

Kolejka 26 (27-28 kwietnia)
Elana Toruń - Raków Częstochowa 0:1
Rozwój Katowice - Chrobry Głogów 0:1
Chojniczanka Chojnice - Moto-Jelcz Oława 1:0
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice 1:0
Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 MKS Kluczbork 0:0
Jarota Jarocin - Energetyk ROW Rybnik 1:0
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 1:2
KS Polkowice - Górnik Wałbrzych 5:1
Lech Rypin - Calisia Kalisz 0:3

Kolejka 27 (4-5 maja)
Energetyk ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Bytovia Bytów - Rozwój Katowice 3:1
Tur Turek - Chojniczanka Chojnice 0:1
Ruch Zdzieszowice - Elana Toruń 3:0
MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo 4:1
Raków Częstochowa - KS Polkowice 0:3
Górnik Wałbrzych - Jarota Jarocin 0:3
Calisia Kalisz - Moto-Jelcz Oława 1:0
Chrobry Głogów - Lech Rypin 3:0

Kolejka 28 (8 maja)
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork 0:0
KS Polkowice - Ruch Zdzieszowice 1:1
Gryf Wejherowo - Energetyk ROW Rybnik 2:1
Elana Toruń - Tur Turek 0:3
Chojniczanka Chojnice - Calisia Kalisz 2:0
Moto-Jelcz Oława - Chrobry Głogów 0:0
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych 5:0
Jarota Jarocin - Raków Częstochowa 2:0
Lech Rypin - Bytovia Bytów 0:3

Kolejka 29 (11-12 maja)
Elana Toruń - Chojniczanka Chojnice 1:1
Bytovia Bytów - Moto-Jelcz Oława 2:0
Ruch Zdzieszowice - Jarota Jarocin 1:1
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Górnik Wałbrzych - Gryf Wejherowo 1:2
Tur Turek - KS Polkowice 1:2
Chrobry Głogów - Calisia Kalisz 1:0
Energetyk ROW Rybnik - Rozwój Katowice 2:0
MKS Kluczbork - Lech Rypin 3:0

Kolejka 30 (18-19 maja)
Lech Rypin - Energetyk ROW Rybnik 0:3
Moto-Jelcz Oława - MKS Kluczbork 0:1
Gryf Wejherowo - Raków Częstochowa 4:2
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Zdzieszowice 3:0
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2:0
Rozwój Katowice - Górnik Wałbrzych 0:0
KS Polkowice - Elana Toruń 4:1
Calisia Kalisz - Bytovia Bytów 1:2
Jarota Jarocin - Tur Turek 1:0

Kolejka 31 (25-26 maja)
Energetyk ROW Rybnik - Moto-Jelcz Oława 3:1
Elana Toruń - Jarota Jarocin 0:0
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 1:1
Raków Częstochowa - Rozwój Katowice 0:1
KS Polkowice - Chojniczanka Chojnice 2:2
Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec 1:1
Ruch Zdzieszowice - Gryf Wejherowo 1:0
MKS Kluczbork - Calisia Kalisz 2:1
Górnik Wałbrzych - Lech Rypin 3:0

Kolejka 32 (1-2 czerwca)
Moto-Jelcz Oława - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Elana Toruń
Jarota Jarocin - KS Polkowice
Rozwój Katowice - Ruch Zdzieszowice
Gryf Wejherowo - Tur Turek
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Chrobry Głogów - MKS Kluczbork
Calisia Kalisz - Energetyk ROW Rybnik
Lech Rypin - Raków Częstochowa

Kolejka 33 (9 czerwca)
Elana Toruń - Gryf Wejherowo
Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz
Tur Turek - Rozwój Katowice
Energetyk ROW Rybnik - Chrobry Głogów
Jarota Jarocin - Chojniczanka Chojnice
MKS Kluczbork - Bytovia Bytów
KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Moto-Jelcz Oława
Ruch Zdzieszowice - Lech Rypin

Kolejka 34 (15 czerwca)
Bytovia Bytów - Energetyk ROW Rybnik
Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych
Rozwój Katowice - Elana Toruń
Calisia Kalisz - Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo - KS Polkowice
Moto-Jelcz Oława - Ruch Zdzieszowice
Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin
Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork
Lech Rypin - Tur Turek
W linku poniżej do pobrania wnioski o akredytacje jednorazowe dla mediów na mecze Energetyka ROW Rybnik. Wnioski na mecze rozgrywane w piątki prosimy wysyłać do czwartku poprzedzającego mecz, do godz. 14:00, a wnioski na mecze sobotnie i niedzielne - do piątku, również do godz. 14:00.

Wnioski prosimy przesyłać na adres: media@energetykrow.rybnik.pl.

Wniosek.docWniosek.pdf
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,645
Najnowszy Użytkownik: RobertSouct






Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.