1.  MKS Kluczbork 34 59
2.  Zagłębie Sosnowiec 34 58
3.  Rozwój Katowice 34 57
4.  Raków Częstochowa 34 57
5.  Energetyk ROW Rybnik 34 56
6.  Błękitni Stargard Szczeciński 34 55
7.  Stal Stalowa Wola 34 54
8.  Stal Mielec 34 52
9.  Znicz Pruszków 34 46
10.  Nadwiœlan Góra 34 45
11.  Legionovia Legionowo 34 42
12.  Siarka Tarnobrzeg 34 41
13.  Wisła Puławy 34 39
14.  Okocimski KS Brzesko 34 39
15.  Puszcza Niepołomice 34 36
16.  Kotwica Kołobrzeg 34 35
17.  Górnik Wałbrzych 34 30
18.  Limanovia Limanowa 34 27
Terminarz 2014/2015

Kolejka 1 - 1-3 sierpnia:
Nadwiślan Góra - Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice
ROW Rybnik - Raków Częstochowa
Górnik Wałbrzych - Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy - Okocimski KS Brzesko
MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice
Limanovia Limanowa - Stal Stalowa Wola

Kolejka 2 - 8-10 sierpnia:
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice
Stal Mielec - Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec
Okocimski KS Brzesko - MKS Kluczbork
Błękitni Stargard Szczeciński - Wisła Puławy
Limanovia Limanowa - Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice -ROW Rybnik
Nadwiślan Góra - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia:
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
ROW Rybnik - Nadwiślan Góra
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa
Wisła Puławy - Limanovia Limanowa
MKS Kluczbork - Błękitni Stargard Szczeciński
Zagłębie Sosnowiec - Okocimski KS Brzesko
Kotwica Kołobrzeg - Legionovia Legionowo
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia:
Znicz Pruszków - Stal Mielec
Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice
Okocimski KS Brzesko - Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Sosnowiec
Limanovia Limanowa - MKS Kluczbork
Raków Częstochowa - Wisła Puławy
Rozwój Katowice - Górnik Wałbrzych
Nadwiślan Góra - Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg -ROW Rybnik

Kolejka 5 - 27 sierpnia:
ROW Rybnik - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
Górnik Wałbrzych - Nadwiślan Góra
Wisła Puławy - Rozwój Katowice
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec - Limanovia Limanowa
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Mielec - Legionovia Legionowo
Okocimski KS Brzesko - Puszcza Niepołomice

Kolejka 6 - 30-31 sierpnia:
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
Okocimski KS Brzesko - Stal Mielec
Błękitni Stargard Szczeciński - Puszcza Niepołomice
Limanovia Limanowa - Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork
Nadwiślan Góra - Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Wałbrzych
ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola

Kolejka 7 - 6-7 września:
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
Górnik Wałbrzych -ROW Rybnik
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
MKS Kluczbork - Nadwiślan Góra
Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg - Raków Częstochowa
Stal Mielec - Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo - Okocimski KS Brzesko
Limanovia Limanowa - Puszcza Niepołomice

Kolejka 8 - 13-14 września:
Znicz Pruszków - Okocimski KS Brzesko
Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
Limanovia Limanowa - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice
Rozwój Katowice - Kotwica Kołobrzeg
Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec
Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork
ROW Rybnik - Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola - Górnik Wałbrzych

Kolejka 9 - 20-21 września:
Górnik Wałbrzych - Znicz Pruszków
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork -ROW Rybnik
Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg - Nadwiślan Góra
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo - Limanovia Limanowa
Okocimski KS Brzesko - Błękitni Stargard Szczeciński
Rozwój Katowice - Puszcza Niepołomice

Kolejka 10 - 27-28 września:
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard Szczeciński
Limanovia Limanowa - Okocimski KS Brzesko
Raków Częstochowa - Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice - Stal Mielec
Nadwiślan Góra - Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg
ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec
Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork
Górnik Wałbrzych - Wisła Puławy

Kolejka 11 - 4-5 października:
Wisła Puławy - Znicz Pruszków
MKS Kluczbork - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg -ROW Rybnik
Puszcza Niepołomice - Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec - Nadwiślan Góra
Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice
Okocimski KS Brzesko - Raków Częstochowa
Błękitni Stargard Szczeciński - Limanovia Limanowa

Kolejka 12 - 11-12 października:
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa
Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński
Rozwój Katowice - Okocimski KS Brzesko
Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec
ROW Rybnik - Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy - MKS Kluczbork

Kolejka 13 - 18-19 października:
MKS Kluczbork - Znicz Pruszków
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Wałbrzych
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola
Stal Mielec -ROW Rybnik
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
Okocimski KS Brzesko - Nadwiślan Góra
Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice
Limanovia Limanowa - Raków Częstochowa

Kolejka 14 - 25-26 października:
Znicz Pruszków - Raków Częstochowa
Rozwój Katowice - Limanovia Limanowa
Nadwiślan Góra - Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg - Okocimski KS Brzesko
ROW Rybnik - Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola - Stal Mielec
Górnik Wałbrzych - Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 15 - 1-2 listopada:
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg - MKS Kluczbork
Puszcza Niepołomice - Wisła Puławy
Stal Mielec - Górnik Wałbrzych
Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
Okocimski KS Brzesko -ROW Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg
Limanovia Limanowa - Nadwiślan Góra
Raków Częstochowa - Rozwój Katowice

Kolejka 16 - 8-9 listopada:
Znicz Pruszków - Rozwój Katowice
Nadwiślan Góra - Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg - Limanovia Limanowa
ROW Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Stalowa Wola - Okocimski KS Brzesko
Górnik Wałbrzych - Legionovia Legionowo
Wisła Puławy - Stal Mielec
MKS Kluczbork - Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 17 - 15-16 listopada:
Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec - MKS Kluczbork
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy
Okocimski KS Brzesko - Górnik Wałbrzych
Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola
Limanovia Limanowa -ROW Rybnik
Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice - Nadwiślan Góra

Kolejka 18 - 22-23 listopada:
Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa -ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola - Limanovia Limanowa
Błękitni Stargard Szczeciński - Górnik Wałbrzych
Okocimski KS Brzesko - Wisła Puławy
Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomic - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 19 - 29-30 listopada:
Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg - Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork - Okocimski KS Brzesko
Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński
Górnik Wałbrzych - Limanovia Limanowa
Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa
ROW Rybnik - Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg - Nadwiślan Góra

Kolejka 20 - 7-8 marca:
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
Nadwiślan Góra -ROW Rybnik
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola
Raków Częstochowa - Górnik Wałbrzych
Limanovia Limanowa - Wisła Puławy
Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork
Okocimski KS Brzesko - Zagłębie Sosnowiec
Legionovia Legionowo - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 21 - 14-15 marca:
Stal Mielec - Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice - Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg - Okocimski KS Brzesko
Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński
MKS Kluczbork - Limanovia Limanowa
Wisła Puławy - Raków Częstochowa
Górnik Wałbrzych - Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola - Nadwiślan Góra
ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 22 - 21-22 marca:
Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko
Znicz Pruszków -ROW Rybnik
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
Nadwiślan Góra - Górnik Wałbrzych
Rozwój Katowice - Wisła Puławy
Raków Częstochowa - MKS Kluczbork
Limanovia Limanowa - Zagłębie Sosnowiec
Błękitni Stargard Szczeciński - Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo - Stal Mielec

Kolejka 23 - 28-29 marca:
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
Stal Mielec - Okocimski KS Brzesko
Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard Szczeciński
Kotwica Kołobrzeg - Limanovia Limanowa
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice
Wisła Puławy - Nadwiślan Góra
Górnik Wałbrzych - Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola -ROW Rybnik

Kolejka 24 - 4-5 kwietnia:
Puszcza Niepołomice - Limanovia Limanowa
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
Nadwiślan Góra - MKS Kluczbork
Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Mielec
Okocimski KS Brzesko - Legionovia Legionowo

Kolejka 25 - 11-12 kwietnia:
Okocimski KS Brzesko - Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Mielec - Limanovia Limanowa
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa
Kotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec - Nadwiślan Góra
MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy -ROW Rybnik
Górnik Wałbrzych - Stal Stalowa Wola

Kolejka 26 - 18-19 kwietnia:
Puszcza Niepołomice - Rozwój Katowice
Znicz Pruszków - Górnik Wałbrzych
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
ROW Rybnik - MKS Kluczbork
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra - Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa - Stal Mielec
Limanovia Limanowa - Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński - Okocimski KS Brzesko

Kolejka 27 - 25-26 kwietnia:
Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków
Okocimski KS Brzesko - Limanovia Limanowa
Legionovia Legionowo - Raków Częstochowa
Stal Mielec - Rozwój Katowice
Puszcza Niepołomice - Nadwiślan Góra
Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie Sosnowiec -ROW Rybnik
MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy - Górnik Wałbrzych

Kolejka 28 - 2-3 maja:
Znicz Pruszków - Wisła Puławy
Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec
ROW Rybnik - Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg - Puszcza Niepołomice
Nadwiślan Góra - Stal Mielec
Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa - Okocimski KS Brzesko
Limanovia Limanowa - Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 29 - 9-10 maja:
Limanovia Limanowa - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard Szczeciński - Raków Częstochowa
Okocimski KS Brzesko - Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo - Nadwiślan Góra
Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice -ROW Rybnik
Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
MKS Kluczbork - Wisła Puławy

Kolejka 30 - 16-17 maja:
Znicz Pruszków - MKS Kluczbork
Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Wałbrzych - Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
ROW Rybnik - Stal Mielec
Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
Nadwiślan Góra - Okocimski KS Brzesko
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
Raków Częstochowa - Limanovia Limanowa

Kolejka 31 - 20 maja:
Raków Częstochowa - Znicz Pruszków
Limanovia Limanowa - Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński - Nadwiślan Góra
Okocimski KS Brzesko - Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo -ROW Rybnik
Stal Mielec - Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice - Górnik Wałbrzych
Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork

Kolejka 32 - 23-24 maja:
Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice
Górnik Wałbrzych - Stal Mielec
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
ROW Rybnik - Okocimski KS Brzesko
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński
Nadwiślan Góra - Limanovia Limanowa
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa

Kolejka 33 - 30-31 maja:
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków
Raków Częstochowa - Nadwiślan Góra
Limanovia Limanowa - Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński -ROW Rybnik
Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo - Górnik Wałbrzych
Stal Mielec - Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice - MKS Kluczbork
Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 34 - 7-8 czerwca:
Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
MKS Kluczbork - Stal Mielec
Wisła Puławy - Legionovia Legionowo
Górnik Wałbrzych - Okocimski KS Brzesko
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński
ROW Rybnik - Limanovia Limanowa
Siarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa
Nadwiślan Góra - Rozwój Katowice
Komentarze
joeychen dnia grudzień 14 2015 04:37:25
because Replica Watches at that time the British budgetary consign controls
repliquemontreluxe dnia grudzień 05 2016 08:48:56
Noir image sur scène, échelle blanche. Le blanc est très visible. Simple et élégant. Simple balayage 300 mètres de boîtier étanche, réplique montre forte adhérence 6 décoratif en céramique lunette tournante unidirectionnelle complétée avec 12 facettes, couronne vissée, haute visibilité marque lumineuse à l'arrière du secret inférieur. Cela vaut mieux imperméable à l'eau. Casque de plongée gravé avec un motif de couverture spirale. Tag Heuer Aquaracer nouvelle Tiger 300 m série, sports de plein air match montre une nouvelle tendance ouverte. Mise à niveau de 41 mm l'an dernier à la table de 43 mm de diamètre avec résistant à l'usure lunette en céramique vrai, imperméable sangle en nylon, équipé Haiou 2824 mouvement automatique;. couleur des aiguilles lumineuses et table de couleur lumineuse pour apporter une figure de drapeau. On peut dire qu'il est en ligne avec la cargaison moderne montre pleine de plongée. Sport Unsurpassed de réplique montre de luxe de plongée. Unforgettable une montre de plongée, il ne sera pas trop monotone.
weekup dnia lipiec 06 2017 10:11:36
La collection Jules replique montre Audemars est conçue pour rendre hommage à l'un des fondateurs de la marque. Les répliques de montres Audemars Piguet Jules Audemars avec mouvements ultrathins automatiques ont des boîtiers ronds en or de 41 mm avec des lunettes polies. Leurs marqueurs d'heure sont les indices solides solides en or rose et leurs aiguilles replique montres heure et minute sont également faites d'or rose.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
W linku poniżej do pobrania wnioski o akredytacje jednorazowe dla mediów na mecze Energetyka ROW Rybnik. Wnioski na mecze rozgrywane w piątki prosimy wysyłać do czwartku poprzedzającego mecz, do godz. 14:00, a wnioski na mecze sobotnie i niedzielne - do piątku, również do godz. 14:00.

Wnioski prosimy przesyłać na adres: media@energetykrow.rybnik.pl.

Wniosek.docWniosek.pdf
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,645
Najnowszy Użytkownik: RobertSouct






Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.